Тарифи на забір та доставку вантажу в населені пункти.
(«Адреса-Відділення», «Відділення – Адреса»)

Вага та об'єм вантажу
Вартість, грн
Доставка або збір документів
30
Доставка або забір вантажу до 25 кг / 0,10 м3
50
Доставка або забір вантажу до 100 кг / 0,40 м3
65
Доставка або забір вантажу до 300 кг / 1,23 м3
130
Доставка або забір вантажу до 500 кг / 2,00 м3
170
Доставка або забір вантажу до 1000 кг / 4,00 м3
275
Доставка або забір вантажу до 1500 кг / 6,00 м3
400
Доставка або забір вантажу до 2000 кг / 8,00 м3
575
Доставка або забір вантажу до 3000 кг / 10,00 м3
780
Перелік населених пунктів з новими тарифами -
224
Населений пункт
Район
Область
Обслуговуючий склад
Дні доставки і забору вантажу
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
Вербівка
Хмільницький
Вінницька
ХМІЛЬНИК
Десна
Вінницький
Вінницька
ВІННИЦЯ-1
Кочурів
Гайсинський
Вінницька
ГАЙСИН
Леляки
Жмеринський
Вінницька
ЖМЕРИНКА
Пороги
Ямпільський
Вінницька
ЯМПІЛЬ
Бужанка
Іваничівський
Волинська
НОВОВОЛИНСЬК
Вишнів
Любомльський
Волинська
ЛЮБОМЛЬ
Княгининок
Луцький
Волинська
ЛУЦЬК-1
Липини
Луцький
Волинська
ЛУЦЬК-1
Низкиничі
Іваничівський
Волинська
НОВОВОЛИНСЬК
Підгайці
Луцький
Волинська
ЛУЦЬК-1
Рованці
Луцький
Волинська
ЛУЦЬК-1
Скобелка
Горохівський
Волинська
ГОРОХІВ
Антонівське
Межівський
Дніпропетровська
МЕЖОВА
Дослідне
Дніпровський
Дніпропетровська
ДНІПРО-2 Центр З/Д (Прав. бер)
Менжинське
Нікопольський
Дніпропетровська
НІКОПОЛЬ-1
Слобожанське
Дніпровський
Дніпропетровська
ДНІПРО-1 Центр З/Д (Лівий бер)
Українка
Криничанський
Дніпропетровська
КАМ'ЯНСЬКЕ-1 (Правий бер.)
Ювілейне
Дніпровський
Дніпропетровська
ДНІПРО-1 Центр З/Д (Лівий бер)
Берестки
Покровський
Донецька
КУРАХОВЕ
Валер'янівка
Волноваський
Донецька
ВОЛНОВАХА
Вишневе
Селидове
Донецька
СЕЛИДОВЕ
Водянське
Добропільський
Донецька
ДОБРОПІЛЛЯ
Ганнівка
Добропільський
Донецька
ДОБРОПІЛЛЯ
Іллінівка
Костянтинівський
Донецька
КОСТЯНТИНІВКА-1
Опитне
Бахмутівський
Донецька
БАХМУТ (АРТЕМІВСЬК)
Павлівка
Мар'їнський
Донецька
ВУГЛЕДАР
Ясногірка
Краматорськ
Донецька
КРАМАТОРСЬК
Дубовий Гай
Овруцький
Житомирська
ОВРУЧ
Лісівка
Андрушівський
Житомирська
АНДРУШІВКА
Мамрин
Коростишівський
Житомирська
КОРОСТИШІВ
Підруддя
Овруцький
Житомирська
ОВРУЧ
Баранинці
Ужгородський
Закарпатська
УЖГОРОД-1
Білки
Іршавський
Закарпатська
ІРШАВА
Голубине
Свалявський
Закарпатська
СВАЛЯВА
Кінчеш
Ужгородський
Закарпатська
УЖГОРОД-1
Кольчино
Мукачівський
Закарпатська
МУКАЧЕВЕ
Осій
Іршавський
Закарпатська
ІРШАВА
Сімер
Перечинський
Закарпатська
ПЕРЕЧИН
Соломоново
Ужгородський
Закарпатська
ЧОП
Яноші
Берегівський
Закарпатська
БЕРЕГОВЕ
Балки
Василівський
Запорізька
ДНІПРОРУДНЕ
Гуляйполе
Гуляйпільський
Запорізька
ПОЛОГИ
Гуляйполе
Гуляйпільський
Запорізька
ПОЛОГИ
Златопіль
Василівський
Запорізька
ДНІПРОРУДНЕ
Кінські Роздори
Пологівський
Запорізька
ПОЛОГИ
Куйбишеве
Куйбишевський
Запорізька
ПОЛОГИ
Павлівське
Вільнянський
Запорізька
ВІЛЬНЯНСЬК
Преображенка
Оріхівський
Запорізька
ОРІХІВ
Сонячне
Запорізький
Запорізька
ЗАПОРІЖЖЯ-1 Центр З/Д
Буковець
Верховинський
Івано-Франківська
ВЕРХОВИНА
Вербовець
Косівський
Івано-Франківська
КОСІВ
Верхній Ясенів
Верховинський
Івано-Франківська
ВЕРХОВИНА
Вовчинець
Івано-Франківськ
Івано-Франківська
ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Глушків
Городенківський
Івано-Франківська
ГОРОДЕНКА
Город
Косівський
Івано-Франківська
КОСІВ
Красник
Верховинський
Івано-Франківська
ВЕРХОВИНА
Красник
Верховинський
Івано-Франківська
ВЕРХОВИНА
Криворівня
Верховинський
Івано-Франківська
ВЕРХОВИНА
Мала Тур'я
Долинський
Івано-Франківська
ДОЛИНА Івано-Франківська обл.
Смодна
Косівський
Івано-Франківська
КОСІВ
Старий Косів
Косівський
Івано-Франківська
КОСІВ
Яворів
Косівський
Івано-Франківська
КОСІВ
Берковці
Києво-Святошинський
Київська
КОЦЮБИНСЬКЕ
Глібовка
Вишгородський
Київська
ВИШГОРОД
Данилівка
Васильківський
Київська
КАЛИНІВКА пгт. Київська обл.
Забір'я
Києво-Святошинський
Київська
БОЯРКА
Калинівка
Макарівський
Київська
МАКАРІВ
Квітневе
Броварський
Київська
БРОВАРИ-1
Кожухівка
Васильківський
Київська
КАЛИНІВКА пгт. Київська обл.
Лісовичі
Таращанський
Київська
ТАРАЩА
Мала Снітинка
Фастівський
Київська
ФАСТІВ
Мар'янівка
Макарівський
Київська
МАКАРІВ
Нове
Києво-Святошинський
Київська
БОЯРКА
Перемога
Броварський
Київська
БРОВАРИ-1
Рокитне
Рокитнянський
Київська
ТАРАЩА
Рокитне
Рокитнянський
Київська
ТАРАЩА
Святопетрівське
Києво-Святошинський
Київська
ВИШНЕВЕ
Софіївська Борщагівка
Києво-Святошинський
Київська
КИЇВ-16
Тарасівка
Києво-Святошинський
Київська
БОЯРКА
Чайки
Києво-Святошинський
Київська
КИЇВ-16
Юрівка
Києво-Святошинський
Київська
БОЯРКА
Юрківка
Ставищенський
Київська
ЖАШКІВ
Бережинка
Кропивницький
Кіровоградська
КРОПИВНИЦЬКИЙ-1
Козацьке
Петрівський
Кіровоградська
ЖОВТІ ВОДИ
Неопалимівка
Кропивницький
Кіровоградська
КРОПИВНИЦЬКИЙ-1
Новопетрівка
Кропивницький
Кіровоградська
КРОПИВНИЦЬКИЙ-1
Созонівка
Кропивницький
Кіровоградська
КРОПИВНИЦЬКИЙ-1
Соколівське
Кропивницький
Кіровоградська
КРОПИВНИЦЬКИЙ-1
Сонячне
Кропивницький
Кіровоградська
КРОПИВНИЦЬКИЙ-1
Черняхівка
Кропивницький
Кіровоградська
КРОПИВНИЦЬКИЙ-1
Писарівка
Новопсковский
Луганська
НОВОПСКОВ
Піщане
Старобельский
Луганська
СТАРОБІЛЬСЬК
Семикозівка
Беловодский
Луганська
БІЛОВОДСЬК
Травневе
Меловский
Луганська
МІЛОВЕ
Чмирівка
Старобельский
Луганська
СТАРОБІЛЬСЬК
Вороняки
Золочівський
Львівська
ЗОЛОЧІВ
Гостинцеве
Мостиський
Львівська
МОСТИСЬКА
Грабовець
Стрийський
Львівська
СТРИЙ
Дроговиж
Миколаївський
Львівська
МИКОЛАЇВ-ДНІСТРОВСЬКИЙ
Дубляни
Жовківський
Львівська
ЛЬВІВ-3 Центр З/Д
Дуліби
Стрийський
Львівська
СТРИЙ
Заклад
Миколаївський
Львівська
МИКОЛАЇВ-ДНІСТРОВСЬКИЙ
Золочівка
Золочівський
Львівська
ЗОЛОЧІВ
Малехів
Жовківський
Львівська
ЛЬВІВ-3 Центр З/Д
Муроване
Пустомитівський
Львівська
ЛЬВІВ-3 Центр З/Д
Наварія
Пустомитівський
Львівська
ПУСТОМИТИ
Оброшине
Пустомитівський
Львівська
ПУСТОМИТИ
Розвадів
Миколаївський
Львівська
МИКОЛАЇВ-ДНІСТРОВСЬКИЙ
Слобідка
Стрийський
Львівська
СТРИЙ
Смільне
Бродівський
Львівська
БРОДИ
Сороки-Львівські
Пустомитівський
Львівська
ЛЬВІВ-3 Центр З/Д
Станиля
Дрогобицький
Львівська
ТРУСКАВЕЦЬ
Стені
Яворівський
Львівська
НОВОЯВОРІВСЬК
Стрілковичі
Самбірський
Львівська
САМБІР
Стрільбичі
Старосамбірський
Львівська
СТАРИЙ САМБІР
Струтин
Золочівський
Львівська
ЗОЛОЧІВ
Велика Корениха
Миколаївський
Миколаївська
МИКОЛАЇВ-1
Капустине
Жовтневий ( Вітовський )
Миколаївська
МИКОЛАЇВ-1
Костянтинівка
Арбузинський
Миколаївська
ЮЖНОУКРАЇНСЬК
Криве Озеро Друге
Кривоозерський
Миколаївська
КРИВЕ ОЗЕРО
Прибужани
Вознесенський
Миколаївська
ВОЗНЕСЕНСЬК
Троїцьке
Новоодеський
Миколаївська
НОВА ОДЕСА
Броска
Ізмаїльський
Одеська
ІЗМАЇЛ
Котовка
Біляївський
Одеська
ОДЕСА-01
Куяльник
Подільский
Одеська
ПОДІЛЬСК (КОТОВСЬК)
Латівка
Біляївський
Одеська
ОДЕСА-01
Молодіжне
Овідіопольський
Одеська
ЧОРНОМОРСЬК (ІЛЛІЧІВСЬК)
Нові Чобручі
Роздільнянський
Одеська
РОЗДІЛЬНА
Олександрівка
Чорноморськ
Одеська
ЧОРНОМОРСЬК (ІЛЛІЧІВСЬК)
Осички
Савранський
Одеська
САВРАНЬ
Павлівка
Роздільнянський
Одеська
КУЧУРГАН
Салгани
Білгород-Дністровський
Одеська
БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКИЙ
Сичавка
Комінтернівський
Одеська
ЮЖНЕ
Фонтанка
Комінтернівський
Одеська
ОДЕСА-01
Хлібодарське
Біляївський
Одеська
ВЕЛИКИЙ ДАЛЬНИК
Бобрівник
Зіньківський
Полтавська
ЗІНЬКІВ
Велика Павлівка
Зіньківський
Полтавська
ЗІНЬКІВ
Глухове
Полтавський
Полтавська
ПОЛТАВА-1
Гожули
Полтавський
Полтавська
ПОЛТАВА-1
Горбанівка
Полтавський
Полтавська
ПОЛТАВА-1
Готвянчик
Полтавський
Полтавська
ПОЛТАВА-1
Лютенські Будища
Зіньківський
Полтавська
ЗІНЬКІВ
Мильці
Полтавський
Полтавська
ПОЛТАВА-1
Пилипенки
Зіньківський
Полтавська
ЗІНЬКІВ
Пірки
Зіньківський
Полтавська
ЗІНЬКІВ
Пустовійтове
Глобинський
Полтавська
ГЛОБИНЕ
Розсошенці
Полтавський
Полтавська
ПОЛТАВА-1
Середнє
Хорольський
Полтавська
ХОРОЛ
Ступки
Зіньківський
Полтавська
ЗІНЬКІВ
Супрунівка
Полтавський
Полтавська
ПОЛТАВА-1
Тарасівка
Зіньківський
Полтавська
ЗІНЬКІВ
Шилівка
Зіньківський
Полтавська
ЗІНЬКІВ
Шостаки
Полтавський
Полтавська
ПОЛТАВА-1
Щербані
Полтавський
Полтавська
ПОЛТАВА-1
Біла Криниця
Рівненський
Рівненська
РІВНЕ-1
Богдашів
Здолбунівський
Рівненська
ЗДОЛБУНІВ
Великий Олексин
Рівненський
Рівненська
РІВНЕ-1
Зоря
Рівненський
Рівненська
РІВНЕ-1
Квасилів
Рівненський
Рівненська
ЗДОЛБУНІВ
Лісопіль
Костопільський
Рівненська
КОСТОПІЛЬ
Стара Рафалівка
Володимирецький
Рівненська
ВАРАШ (КУЗНЕЦОВСЬК)
Тараканів
Дубенський
Рівненська
ДУБНО
Шпанів
Рівненський
Рівненська
РІВНЕ-1
Бишкінь
Лебединський
Сумська
ЛЕБЕДИН
Курган
Лебединський
Сумська
ЛЕБЕДИН
Михайлівка
Лебединський
Сумська
ЛЕБЕДИН
Михайлівське
Краснопільський
Сумська
КРАСНОПІЛЛЯ
Привокзальне
Конотопський
Сумська
КОНОТОП
Пристайлове
Лебединський
Сумська
ЛЕБЕДИН
Токарі
Лебединський
Сумська
ЛЕБЕДИН
Червлене
Лебединський
Сумська
ЛЕБЕДИН
Чернецьке
Лебединський
Сумська
ЛЕБЕДИН
Біла
Тернопільський
Тернопільська
ТЕРНОПІЛЬ-1
Вільхівчик
Гусятинський
Тернопільська
ГУСЯТИН
Горішня Вигнанка
Чортківський
Тернопільська
ЧОРТКІВ
Зеленче
Теребовлянський
Тернопільська
ТЕРЕБОВЛЯ
Кровинка
Теребовлянський
Тернопільська
ТЕРЕБОВЛЯ
Підволочиськ
Підволочиський
Тернопільська
ВОЛОЧИСЬК
Підлісся
Бучацький
Тернопільська
БУЧАЧ (Тернопільська обл)
Плебанівка
Теребовлянський
Тернопільська
ТЕРЕБОВЛЯ
Суходіл
Гусятинський
Тернопільська
ГУСЯТИН
Задонецьке
Зміївський
Харківська
ЗМіїВ
Калугіно- Башкирівка
Чугуївський
Харківська
ЧУГУЇВ
Комуніст
Харківський
Харківська
ХАРКІВ-01
Котляри
Харківський
Харківська
ХАРКІВ-01
Кочеток
Чугуївський
Харківська
ЧУГУЇВ
Кулиничі
Харківський
Харківська
ХАРКІВ-01
Кучерівка
Куп'янський
Харківська
КУП'ЯНСЬК
Левківка
Зміївський
Харківська
ЗМіїВ
Наталине
Красноградський
Харківська
КРАСНОГРАД Харківська обл.
Піщанка
Красноградський
Харківська
КРАСНОГРАД Харківська обл.
Пролетарське
Зміївський
Харківська
ЗМіїВ
Антонівка
Херсон
Херсонська
ХЕРСОН-1
Громівка
Новотроїцький
Херсонська
НОВОТРОЇЦЬКЕ (Херсонська обл)
Зеленівка
Херсон
Херсонська
ХЕРСОН-1
Малокаховка
Каховський
Херсонська
КАХОВКА
Основа
Нова Каховка
Херсонська
НОВА КАХОВКА
Сивашівка
Новотроїцький
Херсонська
НОВОТРОЇЦЬКЕ (Херсонська обл)
Степанівка
Херсон
Херсонська
ХЕРСОН-1
Чкалове
Новотроїцький
Херсонська
НОВОТРОЇЦЬКЕ (Херсонська обл)
Кам'янка
Кам'янець-Подільський
Хмельницька
КАМ'ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ-1
Копачівка
Волочиський
Хмельницька
ВОЛОЧИСЬК
Користова
Волочиський
Хмельницька
ВОЛОЧИСЬК
Мукша Китайгородська
Кам'янець-Подільський
Хмельницька
КАМ'ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ-1
Смотрич
Кам'янець-Подільський
Хмельницька
КАМ'ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ-1
Геронимівка
Черкаський
Черкаська
ЧЕРКАСИ-1
Литвинівка
Жашківський
Черкаська
ЖАШКІВ
Руська Поляна
Черкаський
Черкаська
ЧЕРКАСИ-1
Холоднянське
Смілянський
Черкаська
СМІЛА
Хутори
Черкаський
Черкаська
ЧЕРКАСИ-1
Червона Слобода
Черкаський
Черкаська
ЧЕРКАСИ-1
Мамаївці
Кіцманський
Чернівецька
ЧЕРНІВЦІ-1
Новий Киселів
Кіцманський
Чернівецька
ЧЕРНІВЦІ-1
Ошихліби
Кіцманський
Чернівецька
КІЦМАНЬ
Суховерхів
Кіцманський
Чернівецька
КІЦМАНЬ
Бахмач Село
Бахмацький
Чернігівська
БАХМАЧ
Берлози
Козелецький
Чернігівська
КОЗЕЛЕЦЬ
Великий Щимель
Сновський (Щорський)
Чернігівська
СНОВСЬК
Городня
Городнянський
Чернігівська
СНОВСЬК
Лихолітки
Козелецький
Чернігівська
КОЗЕЛЕЦЬ
Мена
Менський
Чернігівська
КОРЮКІВКА
Сивухи
Козелецький
Чернігівська
КОЗЕЛЕЦЬ
Червона Гута
Ріпкинський
Чернігівська
СЛАВУТИЧ Київська область
АДРЕСНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ
Забирання/ доставка вантажу за межі міста
* За даними тарифами можливі зміни, в залежності від специфіки вантажу
** У разі відсутності нас. пункту зателефонувати на 0800-509-609 (з 10:00 до 18:00)